Produkty
Stawiamy na jakość i prawdziwy smak!

Wszystkie nasze towary są produktami świeżymi, wytwarzanymi jedynie z najwyżej jakości składników. Nie dodajemy do nich polepszaczy, wzmacniaczy smaku, ani konserwantów.

W naszej ofercie znajdują się:

• PYZY DROŻDZOWE


Tradycyjny wielkopolski produkt. Szybki i smaczny dodatek do każdego obiadu. Smakują wyśmienicie z różnego rodzaju mięsami i sosami.

Nasza propozycja: Pyzy wyśmienicie smakują przesmażone na odrobinie masła lub polane sosem ze zmiksowanych świeżych owoców.

• PIEROGI


Farsze do pierogów wytwarzane są z najlepszej jakości składników – świeżego twarogu, mięsa indyczego czy wiejskiej kapusty kiszonej.

Każdy Klient znajdzie w naszej ofercie swoje ulubione pierogi, które smakiem przypomną mu pyszne, domowe pierogi z lat dziecięcych. Polecamy pierogi:

- RUSKIE
Ich farsz wytwarzany jest z ziemniaków oraz twarogu.

- Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI
Idealne rozwiązanie dla zwolenników tradycyjnych, polskich przysmaków. Ich farsz wykonany jest z najwyższej jakości kapusty kiszonej oraz grzybów.

- Z BIAŁYM SEREM (na słodko)
Ulubiona pozycja naszych najmłodszych Klientów, ale też wszystkich amatorów słodkich smaków – nadziane najlepszej jakości twarogiem.

- Z OWOCEM
Kolejna propozycja dla dzieci oraz amatorów słodkości – pierogi wypełnione nadzieniem wykonanym z owoców sezonowych.

UWAGA NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE!

- PIEORGI Z MIĘSEM Z INDYKA Polecane przede wszystkim zwolennikom zdrowej, niskokalorycznej diety. Farsz do naszych pierogów wykonany jest z najlepszej jakości mięsa indyczego, dzięki czemu pierogi są niesamowicie delikatne i smaczne.

Nasza propozycja: Ciekawym i bardzo smacznym pomysłem na podanie naszych pierogów jest przesmażenie ich na odrobinie masła. W przypadku pierogów z serem, polecamy odgrzać je w tradycyjny sposób i polać zarumienionym masłem z odrobiną bułki tartej.

• KOPYTKA


Nasza propozycja: błyskawiczny i smaczny obiad stanowić mogą kopytka polane ciemnym sosem. Idealnie sprawdzają się też jako dodatek do Boeuf Stogonowa.
Copyright by ALPA Leszno